Geen producten (0)

Ring uit Juliana gulden (1954-1967)

€ 59,95 (inclusief btw 21%)
Specificaties
Productcode 37-474
Omschrijving

Ring uit Juliana gulden (1954-1967) Bent u op zoek naar een unieke ring of een speciaal kado voor uzelf of iemand anders? Wat dacht u van een handgemaakte muntring! Gemaakt uit een zilveren Juliana gulden. Deze ringen zijn leverbaar met een smalle band of een brede band, de versie met de smalle band is ongeveer 4-5 mm breed en de brede versie ongeveer 5-6 mm breed. 

Het is helemaal speciaal om uw ring te laten maken uit een rijksdaalder uit uw geboortejaar of dat van uw partner of ouders. Hierbij komt het jaartal op de band van de ring te staan.

Ideaal kado voor de echte munten liefhebber.

De levertijd van de Ring uit Juliana gulden (1954-1967) is 4-7 werkdagen, als u de ring sneller nodig heeft kunt u contact met ons opnemen om te kijken of dit mogelijk is. 

Mocht u een vraag hebben dan kunt u contact met ons opnemen via het contactformulier.